Unilink Ubezpieczenia Rudnik Centralna

  • Otwarte do:
  • poniedziałek 10:00 - 17:00
  • wtorek 10:00 - 17:00
  • środa 10:00 - 17:00
  • czwartek 10:00 - 17:00
  • piątek 10:00 - 17:00
  • sobota 09:00 - 17:00
  • niedziela nieczynne
ul. Centralna 82 ,
32-440 Rudnik

Różne sytuacje życiowe sprawiają, że coraz częściej zastanawiamy się nad wykupieniem dodatkowej polisy. Jest to rodzaj zabezpieczenia finansowego, dzięki któremu czujemy się pewniej i bezpieczniej. Ale jak wybrać ubezpieczenie, które nie nadwyręży znacząco domowego budżetu? Wysokość opłacalnej składki zależna jest od wielu czynników, a także zapisów dostępnych w podpisywanej umowie. Jeżeli nie wiedzą Państwo, na co warto zwrócić uwagę w ofercie przedstawianej przez towarzystwo ubezpieczeniowe – zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy pośrednikami między klientem a ubezpieczycielem. Staramy się o uzyskanie jak najlepszych warunków polisy, dzięki czemu interesanci doskonale wiedzą, za co płacą. Pracownicy naszej multiagencji Unilink S.A. pomagają w wypełnianiu kłopotliwej dokumentacji. Zajmujemy się zarówno umowami indywidualnymi, jak i tymi, które obejmują całe firmy oraz ich przedstawicieli. Z chęcią odpowiemy na nurtujące klientów pytania.

W Rudnikach także mogą spotkać się Państwo z pracownikiem naszej multiagencji Unilink S.A. Zapraszamy pod następujący adres: ul. Centralna nr 82. Biuro mieści się przy drodze Myślenice-Sułkowice. Możliwe jest skorzystanie z dostępnego obok parkingu, jeżeli dojeżdżają Państwo własnym środkiem transportu.

Działamy w dogodnych dla klientów godzinach – od poniedziałku do piątku zapraszamy między 10:00 a 18:00. Może odwiedzić nas także w sobotę – pracujemy od 9:00 do 12:00. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej