Unilink Ubezpieczenia Ryki

Unilink Ubezpieczenia Ryki
  • Otwarte do:
  • poniedziałek 08:00 - 16:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Rynek Stary 27 ,
08-500 Ryki

Unilink S.A. to multiagencja ubezpieczeniowa, która działa już od 2002 roku. Naszą misją jest doradzanie klientom indywidualnym i biznesowym w wyborze korzystnego ubezpieczenia. Jesteśmy specjalistami w zakresie polis na życie, polis majątkowych, firmowych, komunikacyjnych, turystycznych, szkolnych, rolnych, zdrowotnych i nie tylko. Ułatwiamy zawarcie umowy z ubezpieczycielem, a przede wszystkim troszczymy się o to, by interesy każdego interesanta były odpowiednio zabezpieczone.

Dlaczego to robimy? Jesteśmy świadomi, jak wiele znaczy skuteczne ubezpieczenie. To właśnie za jego sprawą możemy liczyć na niezbędną pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach, które narażają nasze zdrowie, życie oraz majątek. Dlatego też poświęciliśmy się pracy na linii klient-towarzystwo ubezpieczeniowe, by mieć pewność, że każdy otrzymał komfortowe warunki i pełną ochronę. Prawdziwą przyjemność sprawia nam wspieranie interesantów w wyszukaniu jak najlepszej oferty.

Z naszych cennych wskazówek można skorzystać na miejscu – jedna z naszych placówek mieści się w Rykach przy ulicy Rynek Stary 27. Na spotkanie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Przed biurem znajduje się wygodny, bezpłatny parking, gdzie można swobodnie zaparkować bez konieczności szukania miejsca.

Dodatkowo można się z nami skontaktować również za pośrednictwem telefonu. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest Państwa wygoda, dlatego to nasi klienci mogą wybrać dogodną formę kontaktu.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej