Unilink Ubezpieczenia Rzezawa Wiśniowa

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Wiśniowa 59 ,
32-765 Rzezawa

O tym, jak wysoka będzie składka za ubezpieczenie, decyduje bardzo wiele czynników. Dlatego tak istotne jest, by klient znał swoje prawa i wiedział, czego może oczekiwać od towarzystwa ubezpieczeniowego – to znacząco może ułatwić negocjacje, które zakończą się podpisaniem korzystnej umowy. Jak wiadomo, wybierając ubezpieczenie na życie czy też pakiet OC/AC dla samochodu, musimy wziąć pod uwagę sporo kwestii. Zachowanie ostrożności, a przede wszystkim zorientowanie się na rynku ubezpieczeń gwarantuje, że trafimy na godnego zaufania ubezpieczyciela.

Doskonale wiemy, gdzie najlepiej opłaca się wykupienie polisy. Dotyczy to nie tylko ochrony życia, zdrowia czy pojazdu, ale także całego majątku. Dlatego też, jako multiagencja ubezpieczeniowa Unilink S.A., doradzamy interesantom przy podejmowaniu decyzji o wyborze ubezpieczalni. Dodatkowo usprawniamy cały proces prowadzący do zawarcia umowy – podpowiadamy, jakie dokumenty są konieczne, na co zwracać uwagę i jak interpretować poszczególne zapisy w kontrakcie. Kwalifikacje naszych pracowników oraz ich bogate doświadczenie są do Państwa dyspozycji.

Na spotkanie można się umówić w naszej placówce w Rzezawie przy ulicy Wiśniowej 59. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Na miejscu ustalamy najpierw oczekiwania i potrzeby klienta, a następnie porównujemy oferty dostępne na rynku ubezpieczeń.

Jednocześnie jesteśmy też dostępni pod podanym numerem telefonu. Bez względu na formę kontaktu jesteśmy gotowi Państwu pomóc.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej