Unilink Ubezpieczenia Skierniewice Niepodległości

  • Otwarte do: 13:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota 09:00 - 13:00
  • niedziela nieczynne
ul. Aleja Niepodległości 14 ,
96-100 Skierniewice

Otrzymałeś umowę od ubezpieczyciela, ale niektóre zapisy są dla Ciebie niejasne? A może chcesz negocjować podaną kwotę za składkę, ponieważ uważasz, że jest ona zawyżona w stosunku do tego, co zostało Ci zaoferowane? Kontakt z towarzystwem ubezpieczeniowym może być dość żmudny i czasochłonny, szczególnie kiedy nie wiemy, czego właściwie wymagać oraz o jakie rzeczy pytać. O ubezpieczeniach na życie, pakietach zdrowotnych, korzystnych ofertach OC/AC czy NNW dla dziecka możemy poczytać w internecie... ale po co to robić, skoro można zasięgnąć fachowej porady agenta Unilink S.A.?

Nasza firma funkcjonuje na polskim rynku już od 2002 roku. W tym czasie udało nam się zgromadzić wszechstronną wiedzę dotyczącą dowolnego rodzaju polis. Tak duże doświadczenie daje nam wiele możliwości – dzięki temu nie tylko sprawnie doradzamy swoim klientom w wyborze najbardziej opłacalnego ubezpieczenia, ale także umożliwiamy szybsze dopełnienie formalności. Co więcej, dbamy o ciągłość zawieranych umów, a wcześniej kładziemy nacisk na to, by wszystkie warunki wskazane w kontrakcie były adekwatne do wysokości składki.

By skorzystać z naszych usług, wystarczy, że umówisz się na spotkanie. Jedna z naszych placówek mieści się w Skierniewicach przy ulicy Niepodległości 14 (pawilony handlowe). Interesantów przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00. W razie konieczności możesz też do nas zadzwonić. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej