Unilink Ubezpieczenia Sosnowiec Aleja Zwycięstwa

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
al. Zwycięstwa 1 ,
41-200 Sosnowiec

Zabezpieczenie życia, zdrowia oraz mienia powinno być priorytetem dla każdego z nas. Choć na co dzień staramy się zachować ostrożność i robimy wszystko, by zapewnić sobie czy bliskim niezbędne bezpieczeństwo, to jednak nie na wszystkie wydarzenia mamy realny wpływ. Właśnie w losowych, nieprzewidzianych sytuacjach może sprawdzić się ochrona, którą gwarantuje skuteczna polisa. Jak jednak znaleźć produkt, który rzeczywiście będzie spełniał swoje zadanie, a przy tym pozostanie przystępny finansowo? Wystarczy, że zgłosisz się do nas.

Jako multiagencja ubezpieczeniowa Unilink S.A. znakomicie udaje nam się weryfikować warunki oferowane przez wiodących ubezpieczycieli w Polsce. Dzięki temu dokładnie wiemy, które propozycje są warte uwagi i które mogą przypaść do gustu naszym klientom. Dodatkowo stale pośredniczymy między interesantem a towarzystwem ubezpieczeniowym do momentu podpisania umowy – a nawet dłużej. Pomożemy Ci w wypełnieniu skomplikowanej dokumentacji i upewnimy się, że nie ominą Cię żadne ciekawe zniżki, które mogą obniżyć składkę za ubezpieczenie.

Umów się z nami na spotkanie – jedną z naszych placówek znajdziesz w Sosnowcu przy Alei Zwycięstwa 1 (wejście od strony ulicy Michałowskiego, tuż przy przystanku tramwajowym). Ze względu na dogodne położenie naszego biura możesz dojechać do nas zarówno komunikacją miejską, jak i własnym samochodem. Na miejscu zapewniamy Ci kompleksowe doradztwo z zakresu polis na życie, zdrowotnych, firmowych, rolnych, szkolnych, majątkowych czy też turystycznych.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej