Unilink Ubezpieczenia Szydłów

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 08:30 - 16:00
  • wtorek 08:30 - 16:00
  • środa 08:30 - 16:00
  • czwartek 08:30 - 16:00
  • piątek 08:30 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
os. Łokietka 1
28-255 Szydłów

Wykupienie ubezpieczenia daje możliwość spokojnego i komfortowego życia bez obawy, że w krytycznej sytuacji zabraknie nam środków do życia. Dlatego polisy coraz częściej wykupują także młodzi ludzie – na wypadek różnych sytuacji losowych, które mogłyby sprawić, że będziemy niezdolni do dalszej pracy. Jednak wybór korzystnej oferty proponowanej przez towarzystwa ubezpieczeniowe wcale nie jest prosty. Niekiedy zawarte w umowie zapisy niekoniecznie chronią nas przed skutkami zdarzeń, na których najbardziej nam zależy.

Dlatego zanim podejmiemy ostateczną decyzję, powinniśmy skonsultować ją z osobą, która zweryfikuje daną ofertę. Nasza multiagencja Unilink S.A. zajmuje się właśnie sprawami tego rodzaju. Pomagamy naszym klientom od ponad osiemnastu lat, dzięki czemu są oni zadowoleni z uzyskanych warunków.

Staramy się, aby każdy zainteresowany miał możliwość spotkać się z nami osobiście. Dlatego też placówki rozmieszczone są w różnych częściach kraju. Warto sprawdzić, które biuro znajduje się najbliżej i poprzez kontakt telefoniczny wybrać dogodny termin rozmowy. W Szydłowie także można odwiedzić nasze biuro. Zapraszamy pod następujący adres: ul. Łokietka 1. Jest to centrum (a dokładnie rynek), dlatego dojazd nie powinien być problemem. Klientów, którzy korzystają z własnego samochodu, zachęcamy do skorzystania z dogodnego parkingu.

W związku z dużym zainteresowaniem nasza placówka otwarta jest aż przez sześć dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku zapraszamy między godziną 8:30 a 16:00.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej