Unilink Ubezpieczenia Wągrowiec Średnia

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 08:00 - 16:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Średnia 22
62-100 Wągrowiec

W jaki sposób sprawdzić, czy wybrana oferta przedstawiana przez towarzystwo ubezpieczeniowe jest dla nas korzystna? Czy da się w prosty sposób zweryfikować, czy wysokość składki jest odpowiednia do proponowanych warunków? Klient zastanawiający się nad podpisaniem umowy nie zawsze ma możliwość rzetelnie ocenić, czy będzie to najlepsze dla niego rozwiązanie. Stąd nieoceniona może okazać się pomoc pracownika multiagencji Unilink S.A.

Od wielu lat działamy w branży ubezpieczeniowej, dzięki czemu udało nam się nawiązać korzystne współprace oraz zyskać zaufanie klientów. Dokładnie wiemy, w czym należy pomóc interesantom – mowa głównie o profesjonalnym doradztwie oraz wypełnianiu kłopotliwej dokumentacji. Zajmujemy się przeróżnymi polisami – zarówno tymi, które chronią życie, zdrowie, jak i majątek.

Aby dobrać dla Państwa najlepsze możliwe ubezpieczenie – pracownik naszej firmy przeprowadzi rozmowę, dzięki czemu pozna oczekiwania względem nowej polisy. Dlatego też zachęcamy do spotkania się z nami osobiście. Nasze biura dostępne są dla interesantów w wielu lokalizacjach. Jeden z lokali znajduje się w Węgrowcu, dokładnie przy ul. Średniej 22. Wejście znajduje się z lewej strony budynku. Można skorzystać z parkingu przed placówką.

Ale kiedy najlepiej nas odwiedzić? Zachęcamy do wcześniejszego umówienia spotkania poprzez rozmowę telefoniczną. Tymczasem nasze biuro działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej