Unilink Ubezpieczenia Węgierska Górka Zielina

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 08:00 - 16:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Zielona 132a,
34-350 Węgierska-Górka

Ubezpieczenie życia i zdrowia sprawia, że czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Dobrze wiedzieć, że w przypadku kryzysowej sytuacji otrzymamy odpowiednie wsparcie finansowe. Właśnie dlatego towarzystwa ubezpieczeniowe proponują coraz to nowsze rodzaje polis, które można rozszerzyć o dodatkowe zapisy. Ale jak wybrać umowę, która będzie w pełni opłacalna?

Od ponad osiemnastu lat pracownicy naszej multiagencji Unilink S.A. pomagają zainteresowanym w weryfikacji dostępnych umów. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów, które dodatkowo potwierdzają otrzymane przez naszą kadrę wyróżnienia i nagrody. Oferujemy profesjonalne doradztwo, a nasze usługi obejmują także pomoc w wypełnianiu dokumentów oraz dopilnowanie w imieniu klienta terminu spłaty kolejnej składki. Jakimi polisami zajmujemy się najczęściej? Interesanci poszukują ubezpieczeń z bardzo szerokiego zakresu, a my staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji.

Próbujemy dotrzeć do jak największej grupy zainteresowanych osób, dlatego nasze placówki znajdują się zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Mieszkańców Węgierskiej Górki oraz jej okolic zachęcamy do odwiedzenia naszego biura znajdującego się przy ul. Zielonej 132A.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, jeżeli chcą Państwo umówić się z naszym pracownikiem na rozmowę w dogodnym terminie. Lokal czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej