Unilink Ubezpieczenia Wołomin Ogrodowa

  • Otwarte do:
  • poniedziałek 08:00 - 17:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 15:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Ogrodowa 9
05-200 Wołomin

Jesteśmy multiagencją Unilink S.A., która może zaoferować Państwu konsultacje w przypadku wyboru odpowiedniej polisy. Nasi pracownicy chętnie pomogą w wyborze najkorzystniejszego ubezpieczenia życia oraz mienia. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie, słuchamy potrzeb klientów, a nasze doświadczenie w zakresie polis jest niezbędne do uzyskania dla Państwa najlepszej możliwej umowy.

Placówka naszej firmy mieści się przy ul. Ogrodowej 9 w miejscowości Wołomin. Znajduje się tuż przy tutejszym Urzędzie Miasta. Dla naszych klientów udostępniony został parking znajdujący się zaraz przed biurem. Zachęcamy do skorzystania z takiej możliwości dojazdu, jeżeli umówią się Państwo na spotkanie z naszym przedstawicielem – zwłaszcza jeżeli mowa o dojeździe spoza miasta. Dostępne są także inne, publiczne środki transportu.

Naszą specjalnością jest doradztwo w zakresie ubezpieczeń różnego rodzaju. Pomożemy w znalezieniu najkorzystniejszych warunków polisy, która chronić będzie Państwa majątek oraz życie. Pomagamy uzyskać ubezpieczenie indywidualne, ale także ubezpieczenie grupowe. Wskażemy najlepszą ofertę i pomożemy w dopełnieniu niezbędnych formalności. Zadbamy także o ciągłość umowy.

Na indywidualne spotkania zapraszamy Państwa w tygodniu – biuro otwarte jest w poniedziałki w godzinach 8.00 - 17.00, od wtorku do czwartku w godzinach 8.00 - 16.00 a w piątki w godzinach 8.00 - 15.00. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego. Jesteśmy dostępni również zdalnie, aby w jak największym stopniu ułatwić Państwu współpracę z naszą agencją.

Kalkulator on-line
Publikowane opinie nie są weryfikowane

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej