Unilink Ubezpieczenia Zawiercie Leśna

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Leśna 26A ,
42-400 Zawiercie

Szeroki wybór polis oferowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe sprawia, że jako klienci mamy problem z wyborem umowy, która rzeczywiście będzie dopasowana do naszych potrzeb. Niezależnie od tego, czy ubezpieczamy życie, zdrowie, czy majątek – zależy nam przede wszystkim na niskiej cenie składki oraz warunkach, które zapewnią nam bezpieczeństwo finansowe lub pomoc innego rodzaju w krytycznej dla nas sytuacji.

Pracownicy naszej multiagencji Unilink S.A. są do Państwa dyspozycji – chętnie odpowiemy na pytania dotyczące polis oraz podpowiemy, która oferta może być interesująca i opłacalna. Działamy w tej branży od bardzo wielu lat, a nasze doświadczenie zostało docenione przez wielu klientów. Jaki usługi świadczymy? Przede wszystkim jest to profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wypełnianiu dokumentacji. Niezależnie od tego, jakie ubezpieczenie Cię interesuje – chętnie wskażemy, na co zwrócić uwagę przed popisaniem umowy i wyjaśnimy konkretne zapisy.

Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych biur. Mieszkańców Zawiercia oraz jego okolic zapraszamy do lokalu znajdującego się przy ul. Leśnej 26 A. Podczas rozmowy znajdziemy idealne dla Państwa rozwiązanie i dobierzemy korzystną polisę.

Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Aby ustalić dogodny termin spotkania – zachęcamy do skontaktowania się z naszym pracownikiem telefonicznie.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej