Assistance w Generali

Niestety nie zawsze mamy wpływ na sprawność naszego samochodu. Nawet jeśli pilnujemy regularnych przeglądów i wymiany części na bieżąco, i tak może się zdarzyć, że nagła awaria zaskoczy nas w połowie drogi do celu. Szybko może się wówczas okazać, że nie da się swobodnie dotrzeć do pracy czy na ważne spotkanie.

Dlatego warto zainwestować w Assistance Generali.

To ubezpieczenie oferujące pomoc techniczną przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, czy doszło do wypadku, uszkodzenia z przyczyn niezależnych bądź kradzieży – możemy zyskać dostęp do samochodu zastępczego albo możliwość odholowania pojazdu do wskazanego warsztatu samochodowego. Naprawa może się też odbyć bezpośrednio na miejscu. Nie ma znaczenia, czy do zdarzenia doszło na terenie Polski, czy też poza granicami kraju. Dostępne jest nawet zakwaterowanie dla kierowcy i pasażerów.

Klienci korzystający z Assistance Generali dodatkowo zyskują dostęp do atrakcyjnych zniżek na produkty i usługi, które mogą okazać się przydatne w codziennym życiu każdego kierowcy.