Autocasco w InterRisk

Ubezpieczenie AC, w przeciwieństwie do OC nie jest obowiązkowe, jednak posiadanie go może przynieść właścicielowi auta wiele korzyści. Ubezpieczenie Autocasco w InterRisk to gwarancja niezawodnej ochrony od kradzieży oraz wszelkich zdarzeń, które mogą spowodować konieczność naprawy pojazdu.

Dzięki posiadaniu Autocasco możemy otrzymać odszkodowanie w momencie kiedy np. spowodowaliśmy wypadek, a nasze auto także uległo uszkodzeniu. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku działania żywiołów lub udziału osób trzecich w jego uszkodzeniu. Pieniądze, które otrzymamy, możemy przeznaczyć na pokrycie wszelkich kosztów naprawy pojazdu lub wymiany części, kiedy zaistnieje taka potrzeba.

Decydując się na Autocasco w InterRisk możesz korzystać ze swojego samochodu bez obaw o konsekwencje wypadków, które mogą przydarzyć się każdemu kierowcy w trakcie podróży czy zwyczajnego parkowania. Atrakcyjna cena wraz z pakietem usług sprawia, że codzienne prowadzenie samochodu będzie nie tylko przyjemnością, ale przede wszystkim gwarancją bezpieczeństwa.