Assistance w Link4

Assistance, podobnie jak Autocasco to ubezpieczenie nieobowiązkowe. W przeciwieństwie do OC, prawo nie wymaga jego posiadania, więc nie musimy dodawać go do pakietu ubezpieczeń. Warto jednak zastanowić się nad jego wyborem, gdyż korzyści wynikające z jego posiadania mogą okazać się nieocenione.

Assistance to całodobowa pomoc w ramach pomocy technicznej, niezależnie od tego, w jakiej odległości od miejsca zamieszkania doszło do zdarzenia. Jeśli wczesnym rankiem lub w środku nocy doszło do awarii silnika lub rozładował nam się akumulator, możemy liczyć na natychmiastową pomoc naszego ubezpieczyciela. W zależności od zaistniałej sytuacji, pomoc obejmuje naprawę samochodu na miejscu, odholowanie do mechanika lub zapewnienie pojazdu zastępczego.

Decydując się na usługę Assistance oprócz pomocy drogowej masz pewność natychmiastowej pomocy, bez zbędnych formalności oraz niezależnie od miejsca, w którym w danym momencie się znajdujesz. Dzięki wykupionemu ubezpieczeniu będziesz mieć dostęp do pełnego pakietu usług (ograniczonego według obowiązujących warunków umowy).