Autocasco w Link 4

Ubezpieczenie AC, w przeciwieństwie do OC, nie jest w żaden sposób obowiązkowe. Warto jednak rozważyć jego wybór, gdyż posiadanie go da nam dostęp do wielu korzyści.

Należy pamiętać o tym, że posiadanie OC nie chroni naszego pojazdu przed kradzieżą pojazdu lub jego uszkodzeniami wynikającymi z działalności osób trzecich lub żywiołów. Posiadając ubezpieczenie AC w Link4 masz pewność, że Twoje auto jest objęte ochroną w każdej sytuacji. Na przykład, posiadając Autocasco, możemy otrzymać odszkodowanie także w momencie, kiedy spowodowaliśmy stłuczkę i nasz samochód został w jej wyniku uszkodzony.

Ubezpieczenie AC w Link4 obejmuje nasze auto także na terenie Europy. Jeśli doszło do wypadku lub innego zdarzenia objętego ubezpieczeniem, ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie, które pomoże Ci zrekompensować poniesione szkody. Co więcej, Link4 zwróci także koszty ewentualnego holowania auta do warsztatu lub parkowania go na strzeżonym parkingu do czasu przybycia rzeczoznawcy. Ubezpieczenie AC w Link4 to komfort i bezpieczeństwo każdego dnia.