Ubezpieczenie OC w Link4

Posiadanie ubezpieczenia OC to obowiązek każdego kierowcy. Jeśli wszedłeś w posiadanie nowego samochodu, zgodnie z prawem musisz wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC). Obowiązkowe ubezpieczenie samochodu chroni nas przed szeregiem różnych zdarzeń na drodze oraz ich finansowymi konsekwencjami.

Posiadanie ubezpieczenia OC w Link4 chroni właściciela pojazdu w momencie, gdy doszło do zdarzenia drogowego i zostały wyrządzone szkody zarówno w momencie ruchu jak i w czasie postoju. Innymi słowy, ubezpieczenie OC pokrywa odszkodowanie, jakie musielibyśmy wypłacić osobom trzecim jako sprawca wypadku.

Wybierając ubezpieczenie OC w Link4 nie musisz martwić się o żadne koszty. To właśnie ubezpieczyciel zajmie się wszelkimi konsekwencjami wynikającymi z konieczności wypłaty odszkodowania. Ubezpieczenie OC w Link4 jest niezbędne, aby poczuć się bezpiecznie za kierownicą. Pozwala także zaoszczędzić nam pieniądze, które musielibyśmy wypłacić z własnej kieszeni poszkodowanym, aby pokryć wyrządzone przez nas szkody.