Assistance w MTU

Ubezpieczenie Assistance, podobnie jak Autocasco jest ubezpieczeniem dodatkowym. Może zostać nam zaproponowanie podczas wykupowania obowiązkowego ubezpieczenia OC. Warto przyjrzeć się korzyściom, jakie niesie za sobą posiadanie ubezpieczenia Assistance w towarzystwie ubezpieczeniowym MTU.

Ubezpieczenie Assistance to przede wszystkim całodobowa pomoc, na którą możemy liczyć nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach. Niezależnie od tego czy po prostu zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie, czy nie możesz uruchomić samochodu, ponieważ rozładował Ci się akumulator, możesz liczyć na pomoc swojego ubezpieczyciela nawet w środku nocy.

Pomoc wynikająca z posiadania ubezpieczenia Assistance w MTU może obejmować natychmiastową naprawę samochodu na miejscu zdarzenia, odholowanie auta do warsztatu samochodowego, a także zapewnienie zakwaterowania i auta zastępczego właścicielowi pojazdu. W ramach pakietu usług Assistance, właściciel ubezpieczonego pojazdu może także liczyć na kompleksową pomoc informacyjną.