Assistance w Proama

Podobnie jak AC, ubezpieczenie Assistance jest całkowicie dobrowolne. Warto jednak rozważyć wykupienie go i dodanie do pakietu swoich ubezpieczeń samochodowych. Korzyści, jakie niesie za sobą jego posiadanie, mogą okazać się niezwykle pomocne nawet w najbardziej niespodziewanych sytuacjach na drodze.

Ubezpieczenie Assistance w Proama to całodobowa pomoc, którą otrzymujemy bez względu na miejsce czy porę zdarzenia. Niezależnie od tego czy w środku nocy zepsuje nam się silnik lub rozładuje akumulator i nie będziemy w stanie dotrzeć do domu albo nieoczekiwanie zatrzaśniemy kluczyki w samochodzie, Proama wyśle na miejsce wszelką potrzebną pomoc.

W ramach Assistance możemy liczyć na naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, odholowanie go do warsztatu samochodowego, w momencie, gdy naprawa na miejscu nie jest możliwa, a także otrzymanie samochodu zastępczego. Ubezpieczenie Assistance w Proama oferuje także zakwaterowanie kierowcy i pasażerów, kompleksową pomoc informacyjną oraz medyczną, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba.