Autocasco w Wiener

Ubezpieczenie AC, w przeciwieństwie do OC, nie jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Warto jednak zastanowić się nad jego wykupieniem, ponieważ korzyści, jakie niesie za sobą posiadanie Autocasco mogą okazać się nieocenione.

Posiadanie AC zapewnia otrzymanie przez nas wypłaty odszkodowania w momencie, gdy nasze auto zostanie skradzione, ulegnie kolizji lub uszkodzeniu na skutek działania żywiołów. Co więcej, posiadając Autocasco, możemy liczyć na odszkodowanie w momencie kiedy jesteśmy sprawcą zdarzenia drogowego, ale nasze auto także uległo uszkodzeniu.

Rekompensatę pieniężną, którą otrzymamy w ramach posiadania Autocasco możemy przeznaczyć na pokrycie wszelkich kosztów związanych z naprawą samochodu lub zakupem nowych części, jeśli po kolizji drogowej zaistnieje taka konieczność.

Posiadanie ubezpieczenia AC w Wiener to gwarancja bezpieczeństwa za kierownicą każdego dnia. Dzięki posiadaniu Autocasco, codzienna jazda samochodem stanie się o wiele bardziej komfortowa. Dzięki Wiener zyskujesz pewność, że Twoje auto chronione jest każdego dnia, niezależnie od okoliczności.