Assistance w YCD

Ubezpieczenie Assistance jest kolejnym ubezpieczeniem dobrowolnym. Wykupując polisę Assistance w You Can Drive zapewnisz sobie pomoc w razie nieoczekiwanych zdarzeń w czasie podróży. Dzięki temu podróżowanie będzie bardziej komfortowe i spokojne. Assistance chroni cię przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i zapewnia organizację i pokrycie kosztów profesjonalnej pomocy drogowej, gdy twój samochód zostanie unieruchomiony lub całkowicie zniszczony.

You Can Drive oferuje dwa warianty ubezpieczenia Assistance dla młodych kierowców:

  • pakiet podstawowy – obowiązuje na terenie całej Polski i obejmuje swoim zakresem m. in. dowóz paliwa na miejsce wskazane przez kierowcę, usunięcie usterki czy awarii na miejscu zdarzenia lub, w razie niemożności naprawy, holowanie samochodu do 150 km;
  • pakiet rozszerzony – obowiązuje na terenie całej Europy i obejmuje swoim zakresem, oprócz usług jak w pakiecie podstawowym, holowanie do 500 kilometrów za granicą i 500 km w Polsce, zapewnienie samochodu zastępczego, złomowanie zniszczonego pojazdu i lawetę, która przetransportuje samochód na miejsce złomowania.