Już jest! Wideorelacja z Konferencji Unilink „RAZEM NA SZCZYT”

źródło własne

Konferencja dla najlepszych Agentów pt. „RAZEM NA SZCZYT” okazała się wielkim sukcesem. Agenci spotkali się by celebrować nasze wspólne sukcesy, inspirować siebie nawzajem i dobrze się bawić! Było to największe i najważniejsze wydarzenie w branży ubezpieczeniowej. Stacjonarnie gościliśmy blisko 700 Agentów, a naszą transmisję online śledziło ponad 400 unikalnych użytkowników. Wszystkim zaangażowanym Agentom serdecznie dziękujemy. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny materiał wideo, z krótkim podsumowaniem wydarzenia.

Co działo się na konferencji?

W programie spotkania było m.in.:

- wystąpienie Zarządu Unilink, przedstawiające najważniejsze informacje, podsumowanie zrealizowanych jak i zajawienie nowych rozwiązań technologicznych, strategie oraz plan rozwoju Unilink na najbliższe lata,

- panel dyskusyjny z udziałem członków zarządów Towarzystw Ubezpieczeniowych, podczas którego nieustannie przewijały się wypowiedzi dotyczące najbardziej palącego problemu branży, czyli niskich ceny OC,

- a także wystąpienie cenionego mówcy inspiracyjnego – Pawła Motyla, który mówił o tym jak dobrze podejmować decyzje w trudnych i zmiennych czasach.

Podczas wieczornej Gali na scenie królowali już tylko najlepsi z najlepszych Agentów, a po części oficjalnej, przyszedł czas na doskonałą zabawę!

Tego nie da się opowiedzieć to trzeba zobaczyć, dlatego przygotowaliśmy krótkie podsumowanie, tego co miało miejsce na konferencji. Miłego oglądania!

Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli wideorelacja z Konferencji „Razem na szczyt”: https://www.youtube.com/watch?v=W7cWWiiG84A

Podsumowanie Konferencji: https://unilink.pl/aktualnosci/konferencja-unilink-razem-na-szczyt

Serdecznie dziękujemy wszystkim Agentom, którzy byli tego dnia z nami, zarówno fizycznie jak i online. Jeszcze raz gratulujemy najlepszym, a wszystkim Państwu życzymy wielu nowych i zadowolonych klientów.

Do zobaczenia!

Zarząd i Zespół Unilink

Partnerami konferencji byli:

Partner Innowacyjności wefox

Partner Złoty – PZU

Partnerzy Srebrni:

LUX MED

Compensa

Uniqa

Allianz

LINK4

ERGO Hestia

Wiener

InterRisk

Partner Brązowy – Warta