Ruszyły zapisy do udziału w drugiej edycji Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej dla wszystkich Agentów w Polsce

źródło: Adobe Stock

Agenci Ubezpieczeniowi są siłą i motorem napędowym branży ubezpieczeniowej. W gąszczu ofert i zawiłości prawnych podają rękę klientowi i pomagają znaleźć rozwiązania najlepiej dopasowane do jego potrzeb. Olimpiada Wiedzy Ubezpieczeniowej jest jedyną tego typu inicjatywą w Polsce, promującą profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe, szerzenie wiedzy i nagradzającą „najlepszych z najlepszych”. Do rywalizacji w Olimpiadzie Wiedzy Ubezpieczeniowej mogą przystąpić wszyscy chętni Multiagenci (osoby fizyczne) i OFWCA. Pomysłodawcą i organizatorem Olimpiady jest Unilink S.A. - największa Multiagencja w Polsce, która stawia na jakość i profesjonalizację doradztwa ubezpieczeniowego.

Poszukiwany, poszukiwana! Do zgarnięcia tytuł „Najlepszy Agent 2022” i cenne nagrody!

- Wszystkich Agentów Ubezpieczeniowych, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę branżową i zawalczyć o cenne nagrody, zapraszamy do udziału w drugiej edycji Olimpiady. Rywalizacja w formule teleturnieju, to świetna zabawa i sposób na sprawdzenie swojej wiedzy – przekonuje Aleksandra Friedel, Członkini Zarządu Unilink. Na zwycięzców czekają cenne nagrody. Najlepszy Agent roku 2022 otrzyma czek o wartości 10 000 PLN, auto BMW X1 do użytkowania przez rok oraz promocję w mediach ubezpieczeniowych. Udział w Olimpiadzie to także niezwykła okazja do branżowego networkingu - zachęca Aleksandra Friedel.

Pierwszym etapem Olimpiady jest test wiedzy, który zostanie przeprowadzony w formule online 21 września. 100 najlepszych uczestników zakwalifikuje się do II etapu. W dniach 10-13 października w formie turnieju online Agenci sprawdzą swoją wiedzę w zakresie regulacji prawnych, dotyczącą prowadzenia działalności ubezpieczeniowej oraz oferty produktowej największych ubezpieczycieli. Do kolejnego etapu - finału Olimpiady, który odbędzie się 21 października przejdzie 10 uczestników z najlepszym wynikiem. Rywalizacja finałowa odbędzie się na żywo w warszawskim studio i będzie można ją śledzić w czasie rzeczywistym, dzięki transmisji online. Wielki Finał zakończy uroczysta kolacja w udziałem finalistów oraz przedstawicieli Towarzystw Ubezpieczeniowych, którzy są patronami Olimpiady.

Doradcy ubezpieczeniowi mogą zgłaszać się do rywalizacji wypełniając formularz na stronie: https://olimpiada-ubezpieczeniowa.pl/. Warto niezwłocznie zgłosić się do udziału w Olimpiadzie, ponieważ w przypadku osiągnięcia takiego samego wyniku przez kilku uczestników w I etapie rywalizacji, o przejściu do II etapu zadecyduje najkrótszy czas ukończenia testu, a w dalszej kolejności data rejestracji udziału w Olimpiadzie.

Partnerstwo i współpraca – to wszystkim się opłaca!

Unilink we współpracy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi chce nagrodzić najlepszych Agentów doceniając ich profesjonalizm i wiedzę ekspercką. Do tej pory partnerstwo w projekcie zadeklarowały Towarzystwa Ubezpieczeniowe: Ergo Hestia (Złoty Partner), Link4 (Złoty Partner), Warta (Złoty Partner), Uniqa (Srebrny Partner), Vienna Insurance Group - Wiener, Compensa, InterRisk (Srebrny Partner), Generali (Brązowy Partner) oraz TUW Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (Brązowy Partner). Unilink będzie sukcesywnie informować o kolejnych partnerach wydarzenia.

- Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy Partnerem Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej dla Agentów. Chętnie wspieramy inicjatywy szerzące wiedzę oraz stawiające na jakość i profesjonalizm. Olimpiada to wyjątkowe wydarzenie łączące merytorykę i dobrą zabawę – mówi Katarzyna Wojdyła, Członkini Zarządu LINK4, Złotego Partnera Olimpiady. - Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, jaką wykazali się uczestnicy poprzedniej edycji. To potwierdzenie, że osoby, chcące ubezpieczyć samochód, dom czy wykupić polisę na życie, są w dobrych rękach. Z niecierpliwością czekam na tegoroczną rywalizację – podsumowuje Katarzyna Wojdyła z LINK4.

Patronem medialnym Olimpiady jest Gazeta Ubezpieczeniowa oraz Miesięcznik Ubezpieczeniowy.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę WWW oraz fanpage Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej Unilink na Facebooku.

Materiały prasowe:

Pobierz informację prasową >>