Unilink Ubezpieczenia Bestwina

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 08:00 - 16:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota 09:00 - 12:00
  • niedziela nieczynne
ul. Krakowska 178,
43-512 Bestwina

W jaki sposób znaleźć korzystne ubezpieczenie? Czy trzeba szczegółowo się zapoznać z propozycjami co najmniej kilku towarzystw ubezpieczeniowych, a następnie umówić się na spotkanie z ich przedstawicielami? Czy w takim razie czeka nas bardzo długi, skomplikowany proces, który wcale nie musi się zakończyć podpisaniem umowy?

Niekoniecznie – wystarczy, że zgłosisz się do nas! Jako multiagencja ubezpieczeniowa Unilink S.A. od wielu lat z powodzeniem doradzamy interesantom w wyborze najlepszej opcji, która rzeczywiście będzie chroniła zdrowie i życie czy też mienie. O naszych sukcesach świadczy przede wszystkim rekordowa liczba sprzedawanych polis rocznie, a także najszersza oferta ubezpieczeniowa w całym kraju. Nasze placówki są rozmieszczone w wielu miastach w Polsce, dlatego z usług mogą skorzystać wszyscy bez wyjątku.

Dajemy przydatne wskazówki z zakresu polis na życie, polis majątkowych, samochodowych, medycznych, firmowych, rolnych, turystycznych i nie tylko. Do tego pomagamy w wypełnianiu formalności, a nawet dopilnowujemy terminu przedłużenia umowy. Z nami uzyskasz ubezpieczenie, które nigdy Cię nie zawiedzie.

Zapraszamy na spotkanie do naszej placówki położonej w Bestwinie przy ul. Krakowskiej 178 (nad sklepem Delikatesy Centrum). Można do nas zajrzeć od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, a także w soboty między 9:00 a 12:00. Jednocześnie umożliwiamy również kontakt telefoniczny, by klienci mogli zatroszczyć się o swoje interesy w najwygodniejszej dla nich formie.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej