Unilink Ubezpieczenia Bielsko-Biała Bracka

  • Otwarte do:
  • poniedziałek 09:00 - 16:00
  • wtorek 09:00 - 16:00
  • środa 09:00 - 16:00
  • czwartek 09:00 - 16:00
  • piątek 09:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Bracka 1 ,
43-318 Bielsko-Biała

Jako lider ubezpieczeń na polskim rynku doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, ile czasu i nierzadko też nerwów kosztuje znalezienie odpowiedniej polisy. Ponieważ wciąż powstają nowe towarzystwa ubezpieczeniowe, trudno znaleźć w tym wszystkim rozeznanie i jednocześnie mieć bezwzględną pewność, że wybrana przez nas oferta jest rzeczywiście warta naszych pieniędzy. Dlatego też służymy swoją wiedzą oraz doświadczeniem, by podpowiadać zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, na co zwracać uwagę podczas poszukiwania zaufanego ubezpieczyciela.

W Unilink S.A. ponad wszystko stawiamy sobie profesjonalizm, indywidualne podejście, a przede wszystkim umiejętność słuchania. To nasi interesanci są najważniejsi, dlatego staramy się dobrać ubezpieczenie zgodnie z ich wymaganiami. Specjalizujemy się w polisach na życie, polisach majątkowych, rolnych, szkolnych, firmowych, ubezpieczenia turystycznych czy też komunikacyjnych. Jesteśmy gotowi na to, by zatroszczyć się o Twoje interesy w każdej sytuacji – czy to podczas urlopu, czy też na stałe.

Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki w Bielsku-Białej przy ul. Brackiej 1 (w pobliżu cukierni Ciachomania). Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00. W razie potrzeby jesteśmy też dostępni pod wskazanym telefonem. Z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i zrobimy wszystko, by znaleźć polisę zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej