Unilink Ubezpieczenia Bielsko-Biała Żywiecka

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 09:00 - 16:00
  • wtorek 09:00 - 16:00
  • środa 09:00 - 16:00
  • czwartek 09:00 - 16:00
  • piątek 09:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Żywiecka 270 ,
43-300 Bielsko-Biała

Od odpowiednio wybranej polisy na życie może zależeć bardzo wiele – w końcu w sytuacjach zagrażających naszemu zdrowiu powinniśmy móc liczyć na stosowne odszkodowanie finansowe. Daje to niezastąpione poczucie bezpieczeństwa. Dlatego z równą uwagą podchodzimy też do ubezpieczeń turystycznych, samochodowych, szkolnych czy też zdrowotnych. To od tego, co zaoferuje nam ubezpieczyciel, zależy, czy rzeczywiście będziemy chronieni i czy możemy czuć się pewnie oraz komfortowo.

Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tych wszystkich zależności, z przyjemnością pomagamy od lat klientom indywidualnym i biznesowym w znalezieniu ubezpieczenia na miarę wszelkich potrzeb. Jako Unilink S.A. służymy pomocą i kompleksowym doradztwem. Na polisach znamy się jak mało kto, a za naszymi sukcesami stoi przede wszystkim wiedza, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego interesanta. Jeśli nie wiesz, jakie ubezpieczenie wybrać, jakie dokumenty złożyć ani w jaki sposób wyszukać atrakcyjne zniżki, zgłoś się do nas już teraz.

Zapraszamy do jednej z naszych placówek partnerskich położonych w Bielsku-Białej przy ul. Żywieckiej 270. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00. Skontaktować się z nami możesz również telefonicznie – z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Nie czekaj – ochrona życia i zdrowia, a także Twojego mienia jest bardzo ważna. Gwarantujemy, że zrobimy wszystko, by odpowiednio je zabezpieczyć.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej