Unilink Ubezpieczenia Bieruń

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Warszawska 212
43-155 Bieruń

Wiemy, ile trudności sprawia wybór odpowiedniego ubezpieczenia. Jeśli Ty również masz problem z jego wyborem, zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą ubezpieczeniową, jaką dla swoich klientów przygotowała firma Unilink S.A. Jako lider ubezpieczeń w kraju (najwięcej sprzedanych rocznie polis) możemy zapewnić, że u nas znajdziesz interesujące Cię ubezpieczenie. Nasza oferta polis jest najszersza na rynku. W Unilink możesz wybierać spośród ponad 40 wiodących ubezpieczycieli!

W Unilink stawiamy na profesjonalizm oraz personalne podejście do klienta. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę, czy jesteś klientem indywidualnym, możesz liczyć na naszą kompleksową pomoc. Ponadto jako nasz klient nie będziesz musiał zaprzątać sobie głowy formalnościami. Nasi wykwalifikowani doradcy zadbają o zachowanie ciągłości Twojej polisy oraz o atrakcyjne zniżki, które obniżą wysokość Twojej składki.

Oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych oferujemy usługi w zakresie polis na życie, ubezpieczeń zdrowotnych, majątkowych, szkolnych, turystycznych, rolnych i firmowych. Wybierz interesujący Cię wariant polisy, a resztę zostaw nam. Możesz mieć pewność, że pomożemy Ci w znalezieniu najlepszego ubezpieczenia.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki w Bieruniu usytuowanej przy ulicy Warszawskiej 212 (tuż obok sklepu Lidl). Swoim klientom polecamy wygodny parking tuż przed biurem. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej