Unilink Ubezpieczenia Brzeszcze Ofiar Oświęcimia

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 09:00 - 16:00
  • wtorek 09:00 - 16:00
  • środa 09:00 - 16:00
  • czwartek 09:00 - 16:00
  • piątek 09:00 - 16:00
  • sobota 10:00 - 12:00
  • niedziela nieczynne
ul. Ofiar Oświęcimia 44 ,
32-620 Brzeszcze

Jako lider ubezpieczeń i jednocześnie największa multiagencja ubezpieczeniowa w Polsce jesteśmy świadomi tego, jak ważny i niejednokrotnie trudny jest wybór odpowiedniej polisy. Jeśli chcesz zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwo każdego dnia i w każdej sytuacji, oferta, jaką posiada Unilink S.A., jest stworzona dla Ciebie. Możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, abyś jako nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany.

W Unilink S.A. kierujemy się doświadczeniem, profesjonalizmem i przede wszystkim potrzebami naszych klientów. To właśnie dzięki ich zaufaniu możemy poszczycić się największą liczbą rocznie sprzedanych polis.

Nasza oferta ubezpieczeniowa jest najszersza na rynku, dlatego możesz mieć pewność, że w Unilink znajdziesz odpowiadającą Ci polisę. Oprócz standardowych ubezpieczeń komunikacyjnych zajmujemy się doradztwem przy wyborze polis na życie, ubezpieczeń zdrowotnych (wraz z zachęcającymi pakietami medycznymi), szkolnych, turystycznych, a także ubezpieczeń rolnych i firmowych. Dodatkowo zadbamy o bezpieczeństwo Twojego domu lub mieszkania (ubezpieczenie majątkowe).

Możesz mieć pewność, że wybierając Unilink, znajdziesz nie tylko najbardziej korzystną ofertę ubezpieczeniową. Nasi doświadczeni doradcy służą swoim doświadczeniem i zadbają o to, abyś nie musiał zaprzątać sobie głowy formalnościami. Wybierz interesującą Cię polisę, a resztę zostaw nam.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Brzeszczach mieszczącego się przy ulicy Ofiar Oświęcimia 44. Naszym klientom polecamy dogodny parking mieszczący się tuż przed biurem, jednak nasza świetna lokalizacja sprawia, że bez problemów można do nas dojechać komunikacja miejską.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00 oraz w soboty od 10:00 do 12:00.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej