Unilink Ubezpieczenia Dąbrówka Platanowa

  • Otwarte do: 18:30
  • poniedziałek 09:30 - 18:30
  • wtorek 09:30 - 18:30
  • środa 09:30 - 18:30
  • czwartek 09:30 - 18:30
  • piątek 09:30 - 18:30
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Platanowa 2 ,
62-070 Dąbrówka

Wiemy, jak trudny może być wybór odpowiedniego ubezpieczenia. Dlatego jeśli szukasz polisy w pełni dopasowanej do swoich potrzeb, a dodatkowo nie chcesz zawracać sobie głowy formalnościami, oferta, jaką posiada multiagencja ubezpieczeniowa Unilink S.A, jest wprost stworzona dla Ciebie.

Dlaczego warto wybrać usługi, które oferujemy? Oprócz bycia największą agencją ubezpieczeniową w Polsce, a także liderem wśród ubezpieczeń, posiadamy najszerszą dostępną ofertę ubezpieczeń na rynku, a także współpracujemy z największą liczbą agentów ubezpieczeniowych w placówkach mieszczących się na terenie całej Polski.

Tym, co oferujemy swoim klientom, jest najwyższa jakość usług oraz wieloletnie doświadczenie. Sprawy naszych wszystkich klientów rozpatrywane są indywidualnie, dlatego możesz mieć pewność, że przychodząc do nas, znajdziesz ubezpieczenie dopasowane do swoich potrzeb, stylu życia czy wykonywanej pracy.

Oprócz świadczenia usług z zakresu standardowych ubezpieczeń samochodowych jak OC i AC, oferujemy m.in. polisy na życie, pakiety ubezpieczeń zdrowotnych, ubezpieczenia rolne, firmowe, a także szkolne i turystyczne, które zapewnią Ci bezpieczeństwo w trakcie podróży.

Wybierając Unilink, możesz mieć pewność, że nie będziesz musiał martwić się załatwianiem formalności, jak chociażby dbanie o ciągłość swojej polisy. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadające Twoim potrzebom ubezpieczenie, a resztą zostaw naszym agentom.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura w Dąbrówce przy ulicy Platanowej 2. W razie potrzeby zachęcamy także do kontaktu telefonicznego.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-18:30.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej