Unilink Ubezpieczenia Dobczyce Zarabie

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Zarabie 39b
32-410 Dobczyce

Szukasz odpowiedniego ubezpieczenia, ale nie wiesz, która oferta będzie dla Ciebie najlepsza? W takim razie warto, abyś skorzystał z usług Unilink S.A. Jesteśmy największą multiagencją ubezpieczeniową w Polsce, a także liderem wśród ubezpieczeń. O naszym doświadczeniu świadczy największa liczba rocznie sprzedanych polis, a także najszersza oferta ubezpieczeń na rynku. Nasi doradcy służą swoją fachową pomocą oraz doświadczeniem na terenie całej Polski. Możesz mieć pewność, że wybierając nasze usługi, znajdziesz ubezpieczenie, które będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

W Unilink S.A do każdego ze swoich klientów podchodzimy w pełni indywidualne i profesjonalnie. Niezależnie od tego, czy posiadasz własną działalność, czy jesteś klientem indywidualnym, oferujemy Ci nasze kompleksowe doradztwo. Świadczymy usługi w zakresie ubezpieczeń samochodowych, polis na życie, ubezpieczeń zdrowotnych, nieruchomości, rolnych, firmowych oraz ubezpieczeń szkolnych. Zadbamy również o to, abyś czuł się bezpiecznie w czasie dalekich podróży (ubezpieczenie turystyczne).

Wybierając Unilink, nie musisz już zaprzątać sobie głowy formalnościami. Wszystkim zajmą się nasi doświadczeni agenci ubezpieczeniowi. Od tej pory nie musisz przejmować się upływającym terminem polisy, gdyż nasi doradcy zadbają o jej ciągłość, jak również o to, aby w Twoim zasięgu znalazły się atrakcyjne zniżki, które obniżą wysokość opłacanej składki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki mieszczącej się w Dobczycach przy ulicy Zarąbie 39b (tuż przy rondzie). Swoim klientom oferujemy wygodny parking znajdujący się tuż przy biurze. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Kalkulator on-line
Publikowane opinie nie są weryfikowane

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej