Unilink Ubezpieczenia Trąbki

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 11:00 - 17:00
  • wtorek 11:00 - 17:00
  • środa 11:00 - 17:00
  • czwartek 11:00 - 17:00
  • piątek 11:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
Trąbki 272
32-020 Trąbki

Ubezpieczenie na życie to produkt, o którym powinien pomyśleć każdy z nas. To właśnie skuteczna polisa zapewnia ochronę nam oraz naszej rodzinie na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Wykupując podobną usługę, zyskujemy niebywały komfort psychiczny oraz spokój, ponieważ wiemy, że w razie wypadku nie pozostaniemy bez dodatkowych środków, które pozwolą nam wyjść obronną ręką z ewentualnych problemów.

Jeśli jak dotąd nie zastanawiałeś się nad ubezpieczeniem życia bądź zdrowia, przyszła na to najwyższa pora. Ponieważ jednak takie polisy są oferowane przez wiele różnych towarzystw ubezpieczeniowych, zdecydowanie, która oferta jest najlepsza, może sprawiać pewne kłopoty. W takim przypadku koniecznie powinieneś się zgłosić do agenta ubezpieczeniowego Unilink S.A.

Wiemy wszystko nie tylko na temat klasycznych ubezpieczeń zdrowotnych czy chroniących życie. Udzielamy też przydatnych wskazówek z zakresu polis szkolnych, firmowych, majątkowych, turystycznych czy rolnych. Porównujemy oferty najlepszych ubezpieczycieli w kraju i tym samym ułatwiamy podjęcie właściwej decyzji.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, zgłoś się do wybranej placówki Unilink S.A. Jedna z nich mieści się w miejscowości Trąbki pod numerem 272 (niedaleko Delikatesów Centrum). Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-17:00. By umówić się na spotkanie, możesz skontaktować się z nami telefonicznie, by uzgodnić dogodny dla Ciebie termin. Czekamy na Ciebie!

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej