Unilink Ubezpieczenia Gdynia Abrahama

  • Otwarte do: 18:00
  • poniedziałek 10:00 - 18:00
  • wtorek 10:00 - 18:00
  • środa 12:30 - 18:00
  • czwartek 10:00 - 18:00
  • piątek 10:00 - 18:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne

Ubezpieczenie zdrowotne, firmowe, a może polisa turystyczna? Każdy potrzebuje odpowiedniego zabezpieczenia, który daje komfort w życiu codziennym. Nasza multiagencja Unilink S.A. oferuje profesjonalne i jedyne w swoim rodzaju doradztwo w kwestii ubezpieczeń. Świadczone przez nas usługi gwarantują, że klienci chętnie wracają i polecają nasze placówki rodzinie oraz przyjaciołom.

W naszej multiagencji pracują wykwalifikowane osoby zajmujące się tematem polis chroniących zarówno życie, jak i majątek. Zapewniamy przyjazną atmosferę i profesjonalną pomoc. Zajmujemy się nie tylko weryfikowaniem ofert sugerowanych przez przedstawicieli towarzystw ubezpieczeniowych, ale pomagamy również klientom w wypełnianiu formularzy. Dbamy, by wybrane ubezpieczenie było korzystne i opłacalne. Z nami podpiszesz najlepszą umowę. Polisy majątkowe, na życie, turystyczne, ubezpieczenie szkolne, rolne czy zdrowotne – właśnie tym się zajmujemy.

Interesantów wybierających się do naszej placówki zachęcamy do sprawdzenia, który punkt znajduje się najbliżej Państwa miejsca zamieszkania. W Gdyni dostępnych jest kilka lokali. Jeden z nich usytuowany jest przy ul. Abrahama 27. Dla klientów, którzy wykupią za naszym pośrednictwem ubezpieczenie, oferowana jest darmowa godzina na pobliskim parkingu – zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

Nasza placówka dostępna jest dla interesantów od poniedziałku do piątku. Lokal czynny jest od 10:00 do 18:00, z wyjątkiem środy – w ten dzień jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach od 12:30 do 18:00. Skontaktować można się z nami także telefonicznie.

Kalkulator on-line
Publikowane opinie nie są weryfikowane

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej