Unilink Ubezpieczenia Grodzisk Wielkopolski Wojska Polskiego

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Wojska Polskiego 15a,
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Unilink S.A.multiagencja ubezpieczeniowa z wieloletnim doświadczeniem i potężną wiedzą z zakresu wszelkich ubezpieczeń na polskim rynku. Z ogromną pasją zajmujemy się doradzaniem naszym interesantom w wyborze najlepszej polisy, pomagamy przy wypełnianiu najpotrzebniejszych dokumentów i ułatwiamy każdy etap związany z załatwianiem wszelkich formalności. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem – zarówno do podmiotów indywidualnych, jak i biznesowych.

Na Twoją prośbę możemy porównać oferty od wszystkich ubezpieczycieli, tak by rzeczywiście wyłonić tę najkorzystniejszą. Wystarczy, że dokładnie nam opowiesz, czego oczekujesz i jakie warunki muszą zostać spełnione. Dzięki temu zaoszczędzisz cenny czas, który trzeba by było przeznaczyć na prześledzenie propozycji od towarzystw ubezpieczeniowych – a tych jest przecież bardzo wiele. Pozwól, że przejmiemy inicjatywę i wyszukamy Ci polisę, która będzie przystępna cenowo, skuteczna, a także komfortowa pod każdym względem!

Zajrzyj do naszej placówki partnerskiej w Grodzisku Wielkopolskim, która mieści się przy ul. Wojska Polskiego 15A. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Tuż przy biurze znajduje się wygodny, bezpłatny parking, z którego możesz swobodnie korzystać, jeśli zdecydujesz się dojechać własnym samochodem. Jednocześnie umożliwiamy też kontakt telefoniczny – wiele spraw możemy załatwić bez konieczności wychodzenia z domu.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej