Unilink Ubezpieczenia Buk

  • Otwarte do: 18:00
  • poniedziałek 09:00 - 18:00
  • wtorek 09:00 - 18:00
  • środa 09:00 - 18:00
  • czwartek 09:00 - 18:00
  • piątek 09:00 - 18:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Dworcowa 8,
64-320 Buk

Chcąc znaleźć najlepszą ofertę proponowaną przez towarzystwa ubezpieczeniowe, warto zestawić oferowane przez przedstawicieli warunki, a następie sprawdzić, czy wysokość składki jest w tym przypadku odpowiednia. Wiemy natomiast, że jest to niezwykle trudne zadanie i wymaga poświęcania niemałej ilości czasu – właśnie dlatego powstała multiagencja Unilink S.A, która jest do dyspozycji dla każdego interesanta szukającego opłacalnego ubezpieczenia. Nasi pracownicy pomagają klientom w wyborze najkorzystniejszej polisy.

Zajmujemy się m.in. ubezpieczeniami rolnymi, szkolnymi, na życie, firmowymi, majątkowymi, zdrowotnymi – ale nie tylko. Nasze wieloletnie doświadczenie zagwarantowało nam zaufanie ze strony klientów, którzy chętnie do nas wracają. Pomagamy nie tylko weryfikować proponowane warunki, ale dbamy także o ciągłość świadczenia.

W mieście Buk także znajduje się jedna z placówek naszej multiagencji Unilink S.A. Dla interesantów dostępny jest lokal przy ul. Dworcowej 8, czyli tuż obok Poczty Polskiej. Klienci mogą skorzystać z dostępnego przed wejściem parkingu.

Jeżeli chcą Państwo odwiedzić nas osobiście – zachęcamy do skorzystania z takiej możliwości. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku i to w bardzo dogodnych godzinach – od 9:00 do 18:00. W razie pytań lub chęci wcześniejszego umówienia na spotkanie – zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej