Unilink Ubezpieczenia Jelenia Góra 1 Maja

  • Otwarte do:
  • poniedziałek 10:00 - 16:00
  • wtorek 10:00 - 16:00
  • środa 10:00 - 16:00
  • czwartek 10:00 - 16:00
  • piątek 10:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. 1 maja 25 ,
58-500 Jelenia Góra

Kończy Ci się ubezpieczenie OC, w związku z czym poszukujesz czegoś nowego? Przygotowujesz się do wyjazdu za granicę i chcesz zadbać o swoje bezpieczeństwo? A może potrzebujesz wykupić ubezpieczenie dla dziecka bądź kogoś ze swoich bliskich? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, oznacza to, że potrzebujesz profesjonalnej pomocy – a tą możesz znaleźć w wybranej placówce Unilink S.A.

Nasza multiagencja ubezpieczeniowa kieruje się wieloletnim doświadczeniem oraz szeroko zakrojoną wiedzą. Ponieważ funkcjonujemy od 2002 roku, możemy zapewnić, że doskonale wiemy, czego potrzebują nasi klienci. Specjalizujemy się nie tylko w wyszukiwaniu standardowych pakietów ubezpieczeniowych – możemy Ci też pomóc w wykupieniu polisy zabezpieczającej gospodarstwo rolne czy też dowolny majątek, który jest dla Ciebie cenny. Na dodatek umożliwiamy negocjacje warunków z ubezpieczycielem, co znacząco przyspiesza proces prowadzący do podpisania umowy.

Umów się na spotkanie z naszym agentem w biurze znajdującym się w Jeleniej Górze przy ulicy 1 Maja 25. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00. Nasi klienci mogą korzystać z darmowego parkingu położonego przy placówce. Na miejscu zaś gwarantujemy przyjemną atmosferę.

W trosce o wygodę interesantów jesteśmy także dostępni pod wskazanym numerem telefonu. Bez względu na formę kontaktu zrobimy wszystko, żeby spełnić Państwa oczekiwania.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej