Unilink Ubezpieczenia Kraków Balicka

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 10:00 - 16:00
  • wtorek 10:00 - 16:00
  • środa 10:00 - 16:00
  • czwartek 10:00 - 16:00
  • piątek 10:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Balicka 77 ,
30-149 Kraków

Temat ubezpieczeń niezbyt często cieszy się dużą popularnością wśród osób młodych. Tymczasem każdy z nas powinien sprawdzić, jaka polisa może być dla niego opłacalna, korzystna i potrzebna od zaraz – czasami ubezpieczamy zdrowie, życie, a niekiedy po prostu majątek. Towarzystwa ubezpieczeniowe niestety nie zawsze pomagają klientom w takim sposób, aby zadbać przede wszystkim o ich potrzeby.

Dlatego też warto skontaktować się z przedstawicielem naszej multiagencji Unilink S.A. – jesteśmy pośrednikami, więc staramy się uzyskać jak najlepsze warunki, które sprawią, że zainteresowany będzie zadowolony z podpisanej umowy. Nasi pracownicy działają w branży ubezpieczeniowej od bardzo wielu lat – zajmujemy się m.in. polisami rolnymi, szkolnymi, komunikacyjnymi, majątkowymi, turystycznymi, chroniącymi życie oraz zdrowie. Przyjmujemy zarówno osoby, które chcą ubezpieczyć siebie oraz swoich bliskich, ale także przedstawicieli firm, którym zależy na odpowiedniej ochronie pracownika.

Mieszkańców Krakowa oraz jej okolic chcemy zaprosić do lokalu, który znajduje się przy ul. Balickiej 77. Każdy, kto przyjeżdża do nas własnym pojazdem, może skorzystać z parkingu przed placówką.

Kiedy najlepiej nas odwiedzić? Nasi pracownicy przyjmują interesantów od poniedziałku do piątku między godziną 10:00 a 16:00. Można skontaktować się z nami także telefonicznie – do czego również zachęcamy.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej