Unilink Ubezpieczenia Rumia Dąbrowskiego

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Dąbrowskiego 32/1
84-230 Rumia

Jako multiagencja ubezpieczeniowa Unilink S.A. specjalizujemy się w doradzaniu klientom indywidualnym i biznesowym w wyborze polis na życie, polis zdrowotnych, majątkowych, rolnych, szkolnych, firmowych, turystycznych i nie tylko. Pracujący dla nas agenci to osoby wykwalifikowane oraz doskonale orientujące się na rynku ubezpieczeń. Wszyscy posiadają szeroko zakrojoną wiedzę i bogate doświadczenie, co sprawia, że interesanci zawsze są zadowoleni ze świadczonych przez nich usług.

Sprawnie porównujemy oferty od najbardziej znanych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. W ten sposób klient może na spokojnie zdecydować, która propozycja rzeczywiście jest zgodna z jego oczekiwaniami. Na dodatek wspieramy podczas kompletowania dokumentów wymaganych przez ubezpieczalnię, a przy tym podpowiadamy, jak szybko i poprawnie wypełnić dostarczoną papierologię. W ten sposób podpisanie umowy z ubezpieczycielem nie zajmie Ci zbyt dużo wolnego czasu, który mógłbyś przecież poświęcić na coś przyjemniejszego.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki mieszczącej się w Rumi przy ulicy Dąbrowskiego 32/1 (tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Warszawską) – lokal jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. W razie dojazdu z użyciem własnego środka transportu polecamy skorzystanie z bezpłatnego parkingu znajdującego się przy biurze. My zaś gwarantujemy na miejscu miłą atmosferę oraz udaną, profesjonalną współpracę.

Wszystkich klientów, którzy nie mogą umówić się na osobiste spotkanie, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie.

Kalkulator on-line
Publikowane opinie nie są weryfikowane

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej