Unilink Ubezpieczenia Sławków

  • Otwarte do: 18:00
  • poniedziałek 09:00 - 18:00
  • wtorek 09:00 - 18:00
  • środa 09:00 - 18:00
  • czwartek 09:00 - 18:00
  • piątek 09:00 - 18:00
  • sobota 09:00 - 13:00
  • niedziela nieczynne
ul. Rynek 22
41-260 Sławków

Nie masz miłych wspomnień z ubezpieczycielami, a właśnie teraz czeka Cię wykupienie polisy? Brakuje Ci wolnego czasu, by na spokojnie załatwić niezbędne formalności, a przede wszystkim dokładnie omówić zapisy w umowie? Przed takim problemem stoi bardzo wiele osób. Na szczęście każda z nich może skorzystać z pomocy wykwalifikowanego agenta Unilink S.A. Naszą misją jest pośredniczenie między towarzystwem ubezpieczeniowym a interesantem, i to w taki sposób, by obie strony były zadowolone z zawartego kontraktu.

Na co dzień zajmujemy się ubezpieczeniami na życie, zdrowotnymi, firmowymi, samochodowymi, szkolnymi, rolnymi i nie tylko. Doskonale wiemy, w jaki sposób porównać oferty w oparciu o wymagania każdego klienta. Tym sposobem już na starcie weryfikujemy, który ubezpieczyciel nie spełni oczekiwań – zamiast tego wskazujemy jedynie te oferty, które wpisują się w najważniejsze potrzeby. Jednocześnie weryfikujemy warunki proponowane przez ubezpieczalnię. Robimy to po to, by nasz klient miał bezwzględną pewność, że może czuć się bezpiecznie.

Na spotkanie zapraszamy do którejś z naszych placówek rozmieszczonych w całej Polsce. Jedna z nich mieści się w Sławkowie przy Rynku pod numerem 22. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, a także w soboty od 9:00 do 13:00. Tym sposobem każdy może nas odwiedzić w dogodnej dla siebie porze.

W razie konieczności jesteśmy też do dyspozycji pod wskazanym numerem telefonu – zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze ubezpieczenia.

Kalkulator on-line
Publikowane opinie nie są weryfikowane

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej