Unilink Ubezpieczenia Kolonia

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 10:00 - 17:00
  • wtorek 10:00 - 17:00
  • środa 10:00 - 17:00
  • czwartek 10:00 - 17:00
  • piątek 10:00 - 17:00
  • sobota 09:00 - 13:00
  • niedziela nieczynne
ul. Bolesławska 18 ,
32-329 Kolonia

Swojego bezpieczeństwa w żadnym wypadku nie należy lekceważyć – dlatego też każdy powinien rozważyć wybór odpowiedniego ubezpieczenia. Jedynie posiadanie skutecznej polisy może zagwarantować, że podczas jazdy samochodem, w podróży bądź w pracy nie będziesz musiał martwić się konsekwencjami nieprzewidzianych sytuacji. Ponieważ jednak towarzystwa ubezpieczeniowe wprost prześcigają się w proponowaniu coraz bardziej zróżnicowanych i rozbudowanych ofert, możesz zgłosić się do nas. Zrobimy wszystko, by dopasować do Ciebie najbardziej korzystny wariant.

Jesteśmy doświadczoną, profesjonalną multiagencją ubezpieczeniową. Jako Unilink S.A. już od ponad 18 lat robimy wszystko, by konsumenci mieli dostęp do najlepszej ochrony. Specjalizujemy się we wszystkich produktach ubezpieczeniowych dostępnych na rynku – mowa tu zarówno o polisie na życie, jak i o ubezpieczeniach komunikacyjnych, zdrowotnych, firmowych, rolnych, szkolnych, turystycznych czy majątkowych. Pomagamy przy wypełnianiu formalności i doradzamy jak najlepsze rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w miejscowości Kolonia (województwo małopolskie). Nasz lokal mieści się przy ulicy Bolesławskiej 18. Interesantów przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00, a także w soboty od 9:00 do 13:00. By ustalić dogodny termin spotkania, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie.

Na miejscu jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksowe doradztwo, rzetelność, zrozumienie oraz miłą atmosferę. Pozwól, że wspólnie znajdziemy dla Ciebie ubezpieczenie.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej