Unilink Ubezpieczenia Stryszawa

  • Otwarte do:
  • poniedziałek 10:00 - 18:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 10:00 - 18:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 10:00 - 18:00
  • sobota 09:00 - 12:00
  • niedziela nieczynne
ul. Stryszawa 23c ,
34-205 Stryszawa

Czy ubezpieczenie zdrowotne musi dużo kosztować? Jaka polisa na życie będzie odpowiednia, jeżeli chcemy zabezpieczyć przyszłość naszych bliskich? Na te oraz podobne pytania z pewnością odpowie jeden z pracowników naszej multiagencji Unilink S.A. Interesanci odwiedzają nasze biuro, aby skorzystać z usługi profesjonalnego doradztwa. Pomagamy w uzyskaniu najlepszych warunków, ale jednocześnie wskazujemy, jak należy poprawnie wypełnić dostępną dokumentację oraz co zrobić, aby utrzymać ciągłość wybranej polisy.

Nasze wieloletnie doświadczenie doceniane jest przez osoby korzystające z naszych usług. Interesanci chętnie polecają nasze placówki rodzinie oraz znajomym. Dlaczego? Pomagamy w doborze korzystnej i opłacalnej oferty, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie zabezpieczenia finansowego bez konieczności nadwyrężania domowego budżetu.

Jedno z naszych biur mieści się również w Stryszawie, zaraz przy Klinice Medi Concept. Dokładny adres naszego lokalu to Stryszawa 23C. Klienci, którzy dojeżdżają własnym środkiem transportu, mogą skorzystać z dogodnego parkingu znajdującego się nieopodal wejścia do placówki.

Chcieliśmy zapewnić interesantom możliwie jak najlepsze godziny otwarcia, dlatego działamy dla Państwa aż przez sześć dni w tygodniu. W poniedziałki, środy oraz piątki można spotkać się z nami między godziną 10:00 a 18:00, natomiast we wtorki i czwartki między 8:00 a 16:00. Z kolei w soboty zapraszamy od godziny 9:00 do 12:00.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej