Unilink Ubezpieczenia Szczytno Chrobrego

  • Otwarte do: 12:00
  • poniedziałek 08:30 - 16:00
  • wtorek 08:30 - 16:00
  • środa 08:30 - 16:00
  • czwartek 08:30 - 16:00
  • piątek 08:30 - 16:00
  • sobota 09:00 - 12:00
  • niedziela nieczynne
ul. Chrobrego 4/1 ,
12-100 Szczytno

Poszukujesz idealnego ubezpieczenia, które zapewni Ci komfort podczas dalekich podróży? A może zastanawiasz się nad wykupieniem polisy chroniącej majątek? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję – spotkaj się pracownikiem naszej multiagencji Unilink S.A. Od wielu lat pomagamy ludziom w doborze korzystnych i opłacalnych umów, które wiążą się zarówno z ochroną życia, jak i mienia. Działamy w tej branży od dawna i pełnimy rolę pośrednika między zainteresowanym a towarzystwem ubezpieczeniowym.

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre z zapisów zawartych w dokumentach mogą być niejasne – dlatego też weryfikujemy, czy dana oferta rzeczywiście może być odpowiednia oraz czy wysokość proponowanej składki nie nadwyręży zbytnio domowego budżetu. Doskonale wiemy, jak powinna wyglądać polisa turystyczna, rolna, szkolna czy firmowa. Zaufało nam już wielu klientów, ponieważ współpraca z naszymi pracownikami jest jedyna w swoim rodzaju. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie.

W Szczytnie także znajduje się jedna z placówek naszej multiagencji Unilink S.A. – warto jednak sprawdzić, który lokal mieści się najbliżej Państwa miejsca zamieszkania. Biuro dostępne jest pod następującym adresem: ul. Chrobrego 4/1.

Naszą placówkę można odwiedzić aż przez sześć dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku biuro czynne jest między godziną 8:00 a 16:00. Natomiast w soboty przyjmujemy interesantów od godziny 9:00 do 12:00. Zachęcamy, aby umówić się wcześniej na spotkanie za pośrednictwem rozmowy telefonicznej.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej