Unilink Ubezpieczenia Szczytno Żeromskiego

  • Otwarte do:
  • poniedziałek 08:00 - 17:00
  • wtorek 08:00 - 17:00
  • środa 08:00 - 17:00
  • czwartek 08:00 - 17:00
  • piątek 08:00 - 17:00
  • sobota 09:00 - 12:00
  • niedziela nieczynne
ul. Żeromskiego 3/5 ,
12-100 Szczytno

Kiedy warto pomyśleć o wykupieniu polisy na życie? Czy możliwe jest znalezienie ubezpieczenia, którego składka będzie satysfakcjonująca? Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują różne umowy, ale wybór tej najlepszej wcale nie jest taki prosty. Właśnie dlatego powstała nasza multiagencja Unilink S.A., która świadczy profesjonalne usługi – pomagamy klientom weryfikować zapisy znajdujące się w dokumentacji oraz rzetelnie sprawdzamy, czy rzeczywiście są one korzystne.

Działamy dla Państwa od ponad osiemnastu lat. Kadra naszej firmy to wykwalifikowani pracownicy, którzy doskonale orientują się w kwestiach związanych z ubezpieczeniami. Zgłaszają się do nas interesanci, którzy mają problem z wypełnieniem dostępnych formularzy. Jako pośrednicy staramy się uzyskać dla klientów jak najlepsze warunki i możliwie najniższą wysokość składki. W czym możemy pomóc? Przedstawiciele Unilink S.A. wybierają dla Państwa zarówno polisy indywidualne, jak i te, które obejmują całe firmy (grupowe).

Najlepiej spotkać się z naszym pracownikiem osobiście w jednej z dostępnych w kraju placówek. W Szczytnie biuro znajduje się przy Żeromskiego 3/5. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania w dogodnym terminie.

Kiedy pracujemy? Jesteśmy dostępni aż przez sześć dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku zapraszamy w godzinach od 8:00 do 17:00, natomiast w soboty między godziną 9:00 a 12:00.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej