Unilink Ubezpieczenia Szczytno 1 Maja

  • Otwarte do: 16:30
  • poniedziałek 08:30 - 16:30
  • wtorek 08:30 - 16:30
  • środa 08:30 - 16:30
  • czwartek 08:30 - 16:30
  • piątek 08:30 - 16:30
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. 1 maja 40E ,
12-100 Szczytno

Czy wiesz, że wysokość składki OC oraz OC/AC uzależniona jest nie tylko od marki samochodu, ale także stażu kierowcy? Wciąż niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że ubezpieczenia szkolne mogą upoważniać do pomocy rehabilitanta, a także do zwrotu kosztów poniesionych za naprawę uszkodzonych okularów. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem opłacalnej polisy (rolnej, szkolnej, firmowej etc.) i chcesz dowiedzieć się o niej więcej – skonsultuj się z pracownikiem naszej multiagencji Unilink S.A.

Jesteśmy pośrednikami, którzy działają w branży ubezpieczeniowej od ponad osiemnastu lat. Odpowiadamy na pytania naszych klientów oraz pomagamy w wyborze najkorzystniejszej umowy. Nasze wieloletnie doświadczenie jest często nieocenione, ponieważ doskonale wiemy, co powinno znaleźć się w dokumentacji zapewniającej ochronę życia i mienia. Dzięki współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi jesteśmy w stanie uzyskać najlepsze możliwe warunki i odpowiednią wysokość składki.

Jeżeli mieszkają Państwo w Szczytnie lub jego okolicach – zapraszamy na spotkanie z naszym pracownikiem w jednej z naszych placówek. Lokal znajduje się przy ul. 1 maja 40E. Dojazd nie powinien sprawić problemu. Czekamy na interesantów pod wskazanym adresem.

Działamy przez pięć dni w tygodniu i zachęcamy do wcześniejszego umówienia spotkania poprzez kontakt telefoniczny. Biuro czynne jest dla Państwa od poniedziałku do piątku. Wybraliśmy godziny, które powinny spełnić oczekiwania zainteresowanych – pracujemy od 8:30 do 16:30.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej