Unilink Ubezpieczenia Turobin

  • Otwarte do: 15:00
  • poniedziałek 08:00 - 15:00
  • wtorek 08:00 - 15:00
  • środa 08:00 - 15:00
  • czwartek 08:00 - 15:00
  • piątek 08:00 - 15:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Kościelna 12,
23-465

Bezpieczeństwo dziecka powinno stanowić wartość nadrzędną dla każdego rodzica. Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich sytuacji, w jakich nasza pociecha może znaleźć się w trakcie roku szkolnego. Aby zawsze mieć pewność, że dziecko jest całkowicie bezpieczne zarówno w czasie lekcji, przerw, jak i zajęć pozalekcyjnych, warto wybrać dla niego odpowiednie ubezpieczenie szkolne. W Unilink S.A. możesz wybierać spośród ponad 40 towarzystw ubezpieczeniowych!

Jako lider ubezpieczeń w Polsce dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta produktowa była zawsze aktualna i zgodna z potrzebami klientów. W Unilink S.A. znajdziesz nie tylko kompleksowe ubezpieczenia szkolne. Zajmujemy się doradztwem w zakresie polis na życie, standardowych produktów komunikacyjnych, ubezpieczeń zdrowotnych, turystycznych, majątkowych, firmowych i rolnych.

Oprócz tego jako klient Unilink nie będziesz musiał tracić czasu na załatwianie formalności. O zachowanie ciągłości Twojej polisy, a także o korzystne zniżki, które obniżą wartość ubezpieczenia, zadbają nasi wykwalifikowani doradcy ubezpieczeniowi. Wybierz interesujący Cię wariant polisy, a resztę zostaw nam. Tak, to takie proste!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w Turobinie usytuowanej przy ulicy Kościelnej 12. Na spotkanie z nami można dojechać zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską. W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez internet.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00.

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej