Unilink Ubezpieczenia Warszawa Modlińska

  • Otwarte do: 18:00
  • poniedziałek 10:00 - 18:00
  • wtorek 10:00 - 18:00
  • środa 10:00 - 18:00
  • czwartek 10:00 - 18:00
  • piątek 10:00 - 18:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Modlińska 310/312
03-152 Warszawa

Unilink S.A. – jesteśmy największą w Polsce multiagencją ubezpieczeniową oraz liderem wśród ubezpieczeń w Polsce. Nasza oferta ubezpieczeń jest najszersza na rynku, posiadamy także placówki ubezpieczeniowe na terenie całego kraju oraz największą sieć współpracujących z nami agentów. Za pośrednictwem Unilink znajdziesz najlepszą ofertę ubezpieczeniową, która będzie odpowiadać wszystkim Twoim potrzebom.

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, zapewniając profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. W swojej ofercie oprócz standardowych ubezpieczeń samochodowych (OC i AC) posiadamy m.in. ubezpieczenia zdrowotne, polisy na życie, ubezpieczenia majątkowe, rolnicze turystyczne i szkolne. Niezależnie od tego, czy posiadasz własną działalność, czy jesteś klientem indywidualnym, możesz liczyć na naszą kompleksową pomoc.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura w Warszawie mieszczącego się przy ulicy Modlińskiej310/312. Swoim klientom oferujemy wygodnie usytuowany parking, jednak nasze doskonałe położenie sprawia, że klienci bez problemów dotrą do biura także za pośrednictwem komunikacji miejskiej. W razie potrzeby zachęcamy również do kontaktu telefonicznego.

Za pośrednictwem Unilink S.A. znajdziesz nie tylko najlepszą ofertę ubezpieczeniową. Nasi agenci zadbają o załatwienie wszelkich formalności. Od tej pory nie musisz już martwić się, czy ciągłość Twojej polisy zostanie zachowana. Ponadto zadbamy o to, aby w zasięgu Twojej ręki znalazły się atrakcyjne zniżki, które pozwolą na obniżenie opłacanych składek.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej