Autocasco w Generali

Chociaż ubezpieczenie AC nie jest obowiązkowe, zdecydowanie warto się nad nim zastanowić, szczególnie dlatego, że często idzie w parze z koniecznym OC. Ponadto Autocasco jest niezwykle przydatne. Podczas gdy polisa OC zapewnia odszkodowanie osobom trzecim, które ucierpiały w wyniku spowodowanej przez nas kolizji, AC zapewnia środki pieniężne nam, jeśli zdarzenie doprowadziło do uszkodzenia naszego pojazdu.

Ubezpieczenie Autocasco w Generali funkcjonuje w tzw. formule all risk. Oznacza to, że pokrywany jest koszt naprawy szkód wynikłych zarówno z losowych wypadków drogowych, jak i powstałych na skutek działania żywiołów, wandalizmu, kradzieży itd. Dzięki temu, bez względu na okoliczności awarii, zyskamy niezbędną pomoc w pozbyciu się awarii w samochodzie.

Korzystający z ubezpieczenia w Generali mogą liczyć na korzystne rabaty na interesujące produkty (jak foteliki dziecięce czy bagażniki) oraz usługi (przeglądy w warsztacie samochodowym). Klienci bezszkodowi dodatkowo otrzymują atrakcyjne zniżki.