Ubezpieczenie OC w Generali

Ubezpieczenie OC to jedna z pierwszych formalności, jakich musimy dopilnować, kiedy wchodzimy w posiadanie nowego samochodu. Wykupienie takiej polisy jest obowiązkowe, bez niego nie możemy prowadzić pojazdu.

Ubezpieczenie OC ma za zadanie chronić osoby, które ucierpiały w spowodowanym przez nas wypadku. Jeśli zatem doprowadziliśmy do kolizji na drodze, która poskutkowała tym, że osoby trzecie doznały uszczerbku na zdrowiu lub strat materialnych, OC pokrywa koszty związane z odszkodowaniem. Dzięki temu nie musimy wydawać na zadośćuczynienie z własnej kieszeni.

Decydując się na wykupienie ubezpieczenia OC w Generali, zyskujemy niezbędne wsparcie nie tylko na terenie Polski, ale również poza granicami kraju. W koszt polisy wlicza się również assistance oraz ubezpieczenie bagażu. Dodatkowo, jako klienci Generali, mamy dostęp do zniżek na ciekawe produkty, m.in. bezpieczne foteliki samochodowe. Jesteśmy w pełni chronieni przed konsekwencjami finansowymi wynikającymi z wypadku drogowego, a ponadto otrzymujemy szereg korzyści przydatnych każdemu kierowcy.