Assistance w InterRisk

Posiadanie ubezpieczenia Assistance, podobnie jak w przypadku Autocasco, jest całkowicie dobrowolne. Pomimo tego iż nie mamy obowiązku włączać go do pakietu ubezpieczeń, gdyż prawo nie wymaga jego posiadania (co ma miejsce w przypadku OC), warto rozważyć tę opcję, gdyż może okazać się nieocenioną pomocą w przypadku niespodziewanych sytuacji na drodze.

InterRisk oferuje szeroki pakiet pomocy w razie awarii, wypadku lub innych zdarzeń na drodze, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Ubezpieczenie Assistance w InterRisk to przede wszystkim całodobowa pomoc niezależnie od godziny czy miejsca, w którym się znajdujemy. Jeśli w środku nocy rozładuje nam się akumulator, nastąpi awaria silnika lub w drodze na koncert przebijemy oponę, ubezpieczyciel na miejsce zdarzenia przyśle odpowiednie wsparcie.

W InterRisk podstawowy pakiet pomocy otrzymasz wraz z OC. W zależności od okoliczności zdarzenia, ubezpieczyciel zapewni samochód zastępczy, pobyt w hotelu i wiele innych praktycznych rozwiązań z korzyścią dla Ciebie.