Autocasco w Proama

Ubezpieczenia Autocasco, w przeciwieństwie do OC, nie jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Mimo to, zdecydowanie warto rozważyć jego wykupienie, ponieważ posiadanie go niesie ze sobą wiele korzyści.

Ubezpieczenie AC pokrywa wszelkie koszty naprawy samochodu, który został uszkodzony w skutek wszelkiego rodzaju zdarzeń losowych. Oznacza to, że w momencie gdy nasz samochód zostanie uszkodzony w momencie kolizji, poddany działaniu żywiołów lub ukradziony, możemy liczyć na rekompensatę finansową ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego. Co więcej, odszkodowanie możemy otrzymać także w momencie, kiedy to my jesteśmy sprawcą kolizji, ale nasz samochód także został uszkodzony.

Pieniądze, które otrzymamy z Autocasco Proama możemy przeznaczyć na wszelkie wydatki związane z naszym samochodem. Pozwoli nam to pokryć koszty związane z naprawą lub wymianą części samochodu, które mogły zostać uszkodzone w momencie kolizji.

Ubezpieczenie Autocasco wykupione w towarzystwie ubezpieczeniowym Proama odpowiada na potrzeby wszystkich kierowców i stanowi gwarancję bezpiecznej jazdy każdego dnia.