Ubezpieczenie na życie w Prudential

Prudential to towarzystwo ubezpieczeniowe o wieloletniej tradycji. Założone w Londynie w 1848 roku, na terenie Polski funkcjonowało już przed II wojną światową. Swoją działalność w naszym kraju wznowiło w 2013 roku. Prudential oferuje korzystne cenowo ubezpieczenia oszczędnościowo-emerytalne, oszczędnościowe dla dzieci, zabezpieczające kapitał na przyszłość, ubezpieczenie na życie na czas określony oraz połączenie ochrony ubezpieczeniowej i oszczędzania wraz z gwarancją wypłaty świadczenia w razie śmierci ubezpieczonego.

Jak działa ubezpieczenie na życie w Prudential?

Ubezpieczenie na życie w Prudential to wsparcie finansowe dla Twoich najbliższych na wypadek Twojej śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Ponadto w Prudential możesz skorzystać z z dodatkowych umów wypadkowych i zdrowotnych, dzięki czemu ochrona Twojego życia i zdrowia będzie jeszcze bardziej kompleksowa. Ochrona, którą oferuje Prudential, polega na otrzymaniu odpowiednio wysokiej sumy ubezpieczenia, która zagwarantuje np. powrót do zdrowia czy też, w razie Twojej śmierci, umożliwienie bliskim życia na godnym poziomie.

Co zyskujesz dzięki ubezpieczeniu Prudential?

Ubezpieczenie na życie w Prudential stanowi idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy posiadasz kredyt hipoteczny lub inne istotne zobowiązania finansowe, które w poważny sposób mogłyby nadszarpnąć komfort życia Twojej rodziny.

Korzyści, jakie zyskujesz z ubezpieczeniem na życie Prudential:

  • stabilna przyszłość finansowa rodziny na wypadek śmierci ubezpieczonego;
  • bezpieczeństwo na wiele lat – ubezpieczenie możesz zawrzeć na minimum 5 lat;
  • szeroki zakres ochrony – możliwość skorzystania z aż 11 umów dodatkowych, które pozwalają poszerzyć zakres ochrony zarówno dla Ciebie, jak i Twoich dzieci;
  • wysokość wpłat dopasowana do Twoich potrzeb;
  • możliwość podwyższenia ochrony np. w momencie narodzin dziecka;
  • wysokość sum ubezpieczenia dopasowana do potrzeb ubezpieczonego.

Jeśli jesteś zainteresowany wyborem ubezpieczenia na życie w Prudential, skontaktuj się z jednym z naszych agentów ubezpieczeniowych.