Assistance w TUZ

O ubezpieczenie Assistance możemy się zatroszczyć przy wykupywaniu polisy OC. Nie jest ono co prawda obowiązkowe, jednak zdecydowanie warto się nad nim zastanowić, ponieważ wówczas, jako właściciele pojazdu, zyskujemy dostęp do wielu korzyści, które mogą nam pomóc w codziennym poruszaniu się samochodem.

W drodze do pracy, na spotkanie biznesowe czy też po prostu na wakacje z całą rodziną możemy napotkać na różne przeszkody. W momencie, kiedy dojdzie do wypadku drogowego, kolizji bądź awarii naszego pojazdu, w wyniku czego nie będziemy w stanie kontynuować podróży, z pomocą przychodzi właśnie Assistance. To całodobowe wsparcie techniczne i nie tylko, które obejmuje przede wszystkim możliwość odholowania samochodu do warsztatu i zapewnienie auta zastępczego, a nawet zakwaterowanie na wypadek, gdybyśmy musieli wraz ze współpasażerami przenocować w innym miejscu, niż planowaliśmy.

Assistance w TUZ TUW to niemalże bezwarunkowa pomoc w podróżowaniu samochodem, tak by móc bez większych problemów czy opóźnień dostać się we wskazane miejsce.