Ubezpieczenie OC w TUZ

Obowiązek posiadania aktualnego ubezpieczenia OC przez każdego właściciela pojazdu jest warunkowane przez krajowe ustawy. Takie samo prawo dotyczy również innych państw europejskich, nie tylko Polski. Dlatego jest to jedna z pierwszych rzeczy, o jakie dbamy w momencie, kiedy obejmujemy w posiadanie nowy samochód.

Ubezpieczenie OC to jedno z ubezpieczeń majątkowych, które zapewnia wsparcia finansowe wtedy, gdy doprowadzimy do wypadku bądź kolizji na drodze. Jeśli przebieg zdarzenia spowoduje, że poszkodowane zostaną osoby trzecie, konieczna będzie spłata odszkodowania. Zobowiązanie to pokryje wówczas nasz ubezpieczyciel, nie będziemy musieli regulować kosztów z prywatnych funduszy.

Klienci TUZ TUW mogą liczyć na korzystną polisę OC, która doskonale zabezpieczy nas na wypadek uszkodzeń wymagających pomocy finansowej. Umowa zostaje zawarta na okres 12 miesięcy – jeśli będziemy chcieli ją kontynuować, zostanie automatycznie przedłużona na kolejny rok. Kompleksowe ubezpieczenie OC to gwarancja bezpiecznej, a przede wszystkim komfortowej jazdy.